FIGURKI Z KAMIENI I MINERAŁY

W tym miejscu sklepu Kamieniołomy.pl znajdziesz wyjątkowe formy kamieni idealne na prezent i nie tylko. Po pierwsze, są to minerały kolekcjonerskie, przygotowane do wyeksponowania w dowolnym miejscu. Po drugie, proponujemy urocze figurki z minerałów, które mogą stać się atrakcyjnymi amuletami przeznaczonymi do noszenia ze sobą.

Minerały kolekcjonerskie i figurki z minerałów

Ta kategoria to idealne miejsce na znalezienie prezentu dla osoby, która ceni właściwości przypisywane kamieniom naturalnym lub takiej, która docenia ich wizualne piękno, będące efektem kunsztu natury. 

Minerały kolekcjonerskie to surowe bryły, umieszczone w przezroczystych pudełkach przeznaczonych do ekspozycji na regale czy na biurku. Można oglądać go z każdej strony bez wyjmowania z etui. Wśród naszych propozycji znalazły się takie minerały jak bornit, piryt, fluoryt, lepidolit, kunzyt fluorescencyjny, azuryt i kalcyt.

Figurki z minerałów to połączenie zalet kamieni naturalnych i symboliki otaczającej niektóre zwierzęta. Przygotowaliśmy figurki kotów wykonane z ametystu, kwarcu różowego, kryształu górskiego, opalitu i obsydianu czarnego oraz figurki słoni wykonane z obsydianu czarnego, larkivitu, labradorytu, tygrysiego oka, kryształu górskiego i kwarcu różowego.

Każdy produkt jest niepowtarzalny – zarówno surowe bryły, jak i figurki różnią się odcieniami i detalami w kształtach. Charakteryzuje je naturalne piękno, a dla wielu osób, przypisującym im właściwości lecznicze i ochronne, znaczą jeszcze więcej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium