Wyszukiwanie po kolorze

PERŁOWY / PEARL SREBRNY / SILVER STARE SREBRO / OLD SILVER JASNE ZŁOTO / LIGHT GOLD ZŁOTY / GOLD RÓŻOWE ZŁOTO / GOLD ROSE MIEDZIANY / COOPER PIRYTOWY / PYRITE GRAFITOWY / GRAPHITE BEZBARWNY / COLORLESS WIELOBARWNY / MULTICOLORED CZARNY / BLACK SZARY / GREY BIAŁY / WHITE BEŻ / BEIGE BRĄZOWY / BROWN CZERWONY / RED RÓŻOWY / PINK POMARAŃCZOWY / ORANGE ŻÓŁTY / YELLOW ZIELONY / GREEN GRANATOWY / DARK BLUE NIEBIESKI / BLUE FIOLETOWY / VIOLET

AKTUALNE
Menu

Jaspis niebieski

Jaspis niebieski — czym wyróżnia się ten kamień?

Jest to kamień półszlachetny, który swój kolor uzyskuje dzięki barwieniu. Jednak charakterystyczne, cętkowane wzory lub widoczne żyłki gwarantujące unikalny wygląd mają pochodzenie naturalne i wynikają ze struktury skały. Dzięki barwieniu uzyskać można różne odcienie jaspisu niebieskiegooceaniczny odcień granatu czy lazurowy błękit sprawiają, że biżuteria wykonana z tych kamieni prezentuje się pięknie. W sznurach często łączy się odcienie niebieskiego z barwami ziemi, co nadaje naturalny wygląd.

Jakie właściwości magiczne przypisuje się jaspisowi niebieskiemu?

Uważa się, że jaspis niebieski ma właściwości wyciszające. Szczególne znaczenie kamień ten ma dla osób, które potrzebują wsparcie w utrzymaniu wewnętrznej harmonii i potrzebują pomocy w otworzeniu się na swoją sferę duchową. 

Duży asortyment produktów dostępnych w sklepie Kamieniołomy.pl sprawi, że z pewnością znajdziesz sznur jaspisów niebieskich w takich kolorach, kształtach i rozmiarach, które Cię zachwycą. Zachęcamy do zakupów w naszym sklepie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium