Wyszukiwanie po kolorze

PERŁOWY / PEARL SREBRNY / SILVER STARE SREBRO / OLD SILVER JASNE ZŁOTO / LIGHT GOLD ZŁOTY / GOLD RÓŻOWE ZŁOTO / GOLD ROSE MIEDZIANY / COOPER PIRYTOWY / PYRITE GRAFITOWY / GRAPHITE BEZBARWNY / COLORLESS WIELOBARWNY / MULTICOLORED CZARNY / BLACK SZARY / GREY BIAŁY / WHITE BEŻ / BEIGE BRĄZOWY / BROWN CZERWONY / RED RÓŻOWY / PINK POMARAŃCZOWY / ORANGE ŻÓŁTY / YELLOW ZIELONY / GREEN GRANATOWY / DARK BLUE NIEBIESKI / BLUE FIOLETOWY / VIOLET

AKTUALNE
Menu

Opal peruwiański

Opal peruwiański — koraliki do tworzenia własnoręcznej biżuterii

W sklepie internetowym Kamieniołomy.pl proponujemy opal peruwiański na sznurku w różowym odcieniu z wielokolorowymi wtrąceniami. Jest to odmiana opalu, która wydobywana jest głównie w rejonie Andów w Peru. Proponujemy koraliki o różnej wielkości fasetowane i matowe.

Opal peruwiański — właściwości

Uważa się, że biżuteria z opalu peruwiańskiego może otwierać umysł na duchowe doświadczenia i pomagać w zrozumieniu głębszych aspektów życia. Kamień ten jest również często stosowany w praktykach medytacyjnych, zwiększając świadomości oraz skupienie umysłu.

Opal peruwiański – wyjątkowa biżuteria

Projekty z opalem peruwiańskim są bardzo popularne ze względu na możliwość eksponowania kamienia w centralnej części biżuterii. Opal peruwiański może być osadzony w delikatne oprawy ze srebra lub złota, a różnorodność kształtów i rozmiarów kamieni pozwala na tworzenie zarówno subtelnych, jak i bardziej ekstrawaganckich projektów.

Sprawdź całą ofertę w sklepie internetowym Kamieniołomy.pl i stwórz własną unikalną biżuterię.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium