Wyszukiwanie po kolorze

PERŁOWY / PEARL SREBRNY / SILVER STARE SREBRO / OLD SILVER JASNE ZŁOTO / LIGHT GOLD ZŁOTY / GOLD RÓŻOWE ZŁOTO / GOLD ROSE MIEDZIANY / COOPER PIRYTOWY / PYRITE GRAFITOWY / GRAPHITE BEZBARWNY / COLORLESS WIELOBARWNY / MULTICOLORED CZARNY / BLACK SZARY / GREY BIAŁY / WHITE BEŻ / BEIGE BRĄZOWY / BROWN CZERWONY / RED RÓŻOWY / PINK POMARAŃCZOWY / ORANGE ŻÓŁTY / YELLOW ZIELONY / GREEN GRANATOWY / DARK BLUE NIEBIESKI / BLUE FIOLETOWY / VIOLET

AKTUALNE
Menu

Malachit naturalny

Malachit kostka fasetowana ok. 4,5x4,5mm Malachit kostka fasetowana ok. 4,5x4,5mm
Producent: Kamieniołomy
Cena:

139,00 zł

zobacz więcej
Malachit naturalny kula gładka 2mm Malachit naturalny kula gładka 2mm
Producent: Kamieniołomy
Cena:

45,00 zł

zobacz więcej
Malachit naturalny kula gładka ok. 4,5mm Malachit naturalny kula gładka ok. 4,5mm
Producent: Kamieniołomy
Cena:

79,00 zł

zobacz więcej
Malachit naturalny sieczka ok. 4-12x1-5mm Malachit naturalny sieczka ok. 4-12x1-5mm
Cena:

39,00 zł

zobacz więcej

Malachit jego nazwa pochodzi od greckiego malache czyli malwa, aluzja do zielonej barwy minerału.Jest zasadowym węglanem miedzi.

Występowanie: USA, Meksyk, Zambia, Australia, Rosja, Polska.

Malachit — zielony kamień 

Malachit naturalny ma intensywny zielony kolor, często przechodzący w odcienie ciemniejsze lub jaśniejsze, przyciąga uwagę i wzbudza zachwyt. Ten minerał, znany również jako „kamień mocy”, jest często stosowany do celów medytacyjnych.

Malachit — propozycja od kamieniołomy.pl

Dzięki swoim unikalnym wzorom i nieregularnym kształtom malachit kamień naturalny dostępny jest w różnych formach w sklepie kamieniołomy.pl, od fasetowanej kostki po sieczkę, plastry i gładkie kule, umożliwia szeroki zakres zastosowań. Świetnie będzie wyglądała bransoletka z malachitu. Dobrym wyborem jest również malachit na kolczyki czy wisiorki.

Ile kosztuje malachit?

Cena malachitu zależy od wielkości i rzadkość danego fragmentu. Na kamieniołomy.pl koszty mogą się różnić w zależności od formy kamienia, zaczynając od bardziej przystępnych cen za mniejsze fragmenty lub sieczkę, aż do wyższych kwot za większe i bardziej unikatowe warianty.

Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą i wybrania swojej ulubionej formy malachitu.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium