Wyszukiwanie po kolorze

PERŁOWY / PEARL SREBRNY / SILVER STARE SREBRO / OLD SILVER JASNE ZŁOTO / LIGHT GOLD ZŁOTY / GOLD RÓŻOWE ZŁOTO / GOLD ROSE MIEDZIANY / COOPER PIRYTOWY / PYRITE GRAFITOWY / GRAPHITE BEZBARWNY / COLORLESS WIELOBARWNY / MULTICOLORED CZARNY / BLACK SZARY / GREY BIAŁY / WHITE BEŻ / BEIGE BRĄZOWY / BROWN CZERWONY / RED RÓŻOWY / PINK POMARAŃCZOWY / ORANGE ŻÓŁTY / YELLOW ZIELONY / GREEN GRANATOWY / DARK BLUE NIEBIESKI / BLUE FIOLETOWY / VIOLET

AKTUALNE
Menu

Labradoryt koraliki

Labradoryt (labrador), należy do grupy plagioklazów. Ten szarawy kamień odznacza się piękną grą barw o odcieniach niebieskich i zielonych. 

Występowanie: Polska, USA ,Meksyk, Kanada, Australia, Rosja, Finlandia

Nasze kamienie labradorytu i koraliki są sprzedawane na sznurach, co daje możliwość tworzenia naturalnej biżuterii – naszyjników, bransoletek, kolczyków oraz zawieszek i wielu innych rodzajów ozdób.

Labradoryt – kamień o wyjątkowej symbolice

Labradoryt to kamień, o którego właściwościach przekonane były dawne ludy zamieszkujące każdą szerokość geograficzną, w której występował. Wierzy się, że pomaga zwiększyć intuicję, rozwijać duchowość i pobudzać wyobraźnię.

Kamień labradoryt był uważany za kamień strażnika, który chronił swojego właściciela przed negatywnymi wpływami. Labradoryt jest również kojarzony z różnymi znakami zodiaku. Nasze koraliki z labradorytu sprzedawane są na sznurach o różnej długości, a także w różnych rozmiarach i kształtach. Zachęcamy do przeglądania naszych produktów z labradorytu i wyboru odpowiednich koralików, które pomogą stworzyć piękną biżuterię z labradorytu.

Cena naszych produktów z labradorytu zależy od jakości i wielkości kamieni oraz rodzaju sznura. Zapraszamy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium