Wyszukiwanie po kolorze

PERŁOWY / PEARL SREBRNY / SILVER STARE SREBRO / OLD SILVER JASNE ZŁOTO / LIGHT GOLD ZŁOTY / GOLD RÓŻOWE ZŁOTO / GOLD ROSE MIEDZIANY / COOPER PIRYTOWY / PYRITE GRAFITOWY / GRAPHITE BEZBARWNY / COLORLESS WIELOBARWNY / MULTICOLORED CZARNY / BLACK SZARY / GREY BIAŁY / WHITE BEŻ / BEIGE BRĄZOWY / BROWN CZERWONY / RED RÓŻOWY / PINK POMARAŃCZOWY / ORANGE ŻÓŁTY / YELLOW ZIELONY / GREEN GRANATOWY / DARK BLUE NIEBIESKI / BLUE FIOLETOWY / VIOLET

AKTUALNE
Menu

Kamień Rzeczny

Kamień rzeczny kula fasetowana ok. 4mm Kamień rzeczny kula fasetowana ok. 4mm
Producent: Kamieniołomy
Cena:

20,00 zł

zobacz więcej

Kamień rzeczny – czym się charakteryzuje?

Kamień ten jest przez długi czas płukany przez przepływającą w rzece wodę, dzięki czemu staje się zaokrąglony i gładki. Proces ten nazywa się erozją rzeczną. W zależności od rodzaju skały, z której powstają, kamienie rzeczne mogą mieć różne kształty, odcienie i rozmiary.  

W naszym sklepie znajdziesz sznury kamieni rzecznych o różnym kształcie – dostępne są między innymi gładkie i fasetowane kulki o matowym lub gładkim wykończeniu. Ich ciepły, neutralny kolor sprawi, że będą pięknie komponować się w połączeniu z innymi elementami wykorzystywanymi do tworzenia biżuterii. 

Jakie właściwości przypisuje się kamieniom rzecznym?

Uważa się, że jest to kamień intuicji, który pomaga odnaleźć właściwy kierunek w życiu. W niektórych kulturach nadaje się mu symboliczne znaczenie i wykorzystuje w rytuałach. 

Szeroki wybór produktów w sklepie Kamieniołomy.pl sprawi, że z pewnością znajdziesz sznur kamieni, który wpadnie Ci w oko! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium