Formy płatności

Akceptujemy płatności przelewem na rachunek bankowy sklepu, jak również poprzez płatności elektroniczne. Rozliczenia płatności online przeprowadzane są przez Autopay (www.autopay.pl)

Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, na konto bankowe, którego dane otrzymasz od nas po złożeniu zamówienia lub poprzez płatności online. Towar zostanie wysłany do Ciebie dopiero po jego opłaceniu.


Akceptujemy płatności za pobraniem
Zapłaty dokonujesz u kuriera, który dostarczy Ci przesyłkę pod wskazany przez Ciebie adres. Wymagane jest posiadanie odpowiedniej kwoty w gotówce - bez zapłaty kurier nie wyda Ci zamówionej przesyłki. W niektórych formach dostaw może się zdarzyć, iż doliczymy do kosztów przesyłki koszty związane z pobraniem. Szczegóły poznasz w cennikach poszczególnych form dostaw.

Akceptujemy płatności kartą płatniczą.

Zapłaty dokonujesz za pomocą karty płatniczej Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro przed rozpoczęciem realizacji zamówienia. Przy płatnościach kartą zamówienie realizujemy w ciągu 24h (dni robocze) od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji.
Towar zostanie wysłany do Ciebie dopiero po jego opłaceniu.Banery płatności online + płatności kartą + PayPo

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium