Wyszukiwanie po kolorze

PERŁOWY / PEARL SREBRNY / SILVER STARE SREBRO / OLD SILVER JASNE ZŁOTO / LIGHT GOLD ZŁOTY / GOLD RÓŻOWE ZŁOTO / GOLD ROSE MIEDZIANY / COOPER PIRYTOWY / PYRITE GRAFITOWY / GRAPHITE BEZBARWNY / COLORLESS WIELOBARWNY / MULTICOLORED CZARNY / BLACK SZARY / GREY BIAŁY / WHITE BEŻ / BEIGE BRĄZOWY / BROWN CZERWONY / RED RÓŻOWY / PINK POMARAŃCZOWY / ORANGE ŻÓŁTY / YELLOW ZIELONY / GREEN GRANATOWY / DARK BLUE NIEBIESKI / BLUE FIOLETOWY / VIOLET

AKTUALNE
Menu

Agat Niebieski

Agat niebieski - właściwości kamienia

Agat w kolorze niebieskim sprawdzi się jako naszyjnik lub bransoletka dla kobiety preferującej wyrazistą biżuterię. Osoby wierzące w moc minerałów uważają, że ma on liczne właściwości magiczne i z tego względu warto otaczać się nim na co dzień. Przypisuje się mu przede wszystkim zdolność do wpływania na relacje międzyludzkie. Kamień w kolorze niebieskim ma otwierać czakrę gardła, co przekłada się na lepszą komunikację z innymi osobami. Uważa się też, że ułatwia wysławianie się w taki sposób, aby być jednocześnie usłyszanym i zrozumianym.

 

Agat ma mieć również spore znaczenie dla artystów. Niebieskiemu kamieniowi przypisuje się zdolności pobudzania kreatywności oraz inspirowania. Ma działać odstresowująco i zapewniać miłą atmosferę, która sprzyja tworzeniu nowych rzeczy. Oprócz tego osoby wierzące w moc minerałów uważają, że kamień zapewnia spokojny sen. W naszej ofercie znajduje się agat niebieski w formie kuleczek nawleczonych na sznurek. Niska cena i doskonała jakość sprawiają, że świetnie sprawdza się do samodzielnego wykonania biżuterii.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium