Wyszukiwanie po kolorze

PERŁOWY / PEARL SREBRNY / SILVER STARE SREBRO / OLD SILVER JASNE ZŁOTO / LIGHT GOLD ZŁOTY / GOLD RÓŻOWE ZŁOTO / GOLD ROSE MIEDZIANY / COOPER PIRYTOWY / PYRITE GRAFITOWY / GRAPHITE BEZBARWNY / COLORLESS WIELOBARWNY / MULTICOLORED CZARNY / BLACK SZARY / GREY BIAŁY / WHITE BEŻ / BEIGE BRĄZOWY / BROWN CZERWONY / RED RÓŻOWY / PINK POMARAŃCZOWY / ORANGE ŻÓŁTY / YELLOW ZIELONY / GREEN GRANATOWY / DARK BLUE NIEBIESKI / BLUE FIOLETOWY / VIOLET

AKTUALNE
Menu

Hemimorfit

Czym wyróżnia się hemimorfit?

Jest to rzadki minerał, którego nazwa pochodzi od greckich słów hemi, co oznacza pół, oraz morpho – kształ. Jest to nawiązanie do budowy tego kamienia, który w naturalnej formie wygląda, jakby został przecięty na pół. Ma jasne ubarwienie, które uatrakcyjniają nieregularne wstęgi w odcieniach zieleni lub błękitu. Po oszlifowaniu jest chętnie wykorzystywany do wyrobu biżuterii. Możesz wybrać sznur hemimorfitów w różnych wielkościach, kształtach i odcieniach, o różnym wykończeniu.  

Jakie właściwości przypisuje się hemimorfitom?

Uważa się, że chronią przed negatywnym wpływem energii innych osób i zdarzeń. Przypisuje się tym kamieniom zwiększenie wytrwałości i determinacji w działaniu oraz pomoc w kształtowaniu silnego charakteru. Według opinii wielu osób sprzyjają wykorzystaniu własnego potencjału. 

 

W sklepie Kamieniołomy.pl znajdziesz między innymi sznury hemimorfitów. Duży wybór sprawi, że z pewnością wybierzesz produkt, który Cię zachwyci! Sprawdź naszą ofertę!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium