Wyszukiwanie po kolorze

PERŁOWY / PEARL SREBRNY / SILVER STARE SREBRO / OLD SILVER JASNE ZŁOTO / LIGHT GOLD ZŁOTY / GOLD RÓŻOWE ZŁOTO / GOLD ROSE MIEDZIANY / COOPER PIRYTOWY / PYRITE GRAFITOWY / GRAPHITE BEZBARWNY / COLORLESS WIELOBARWNY / MULTICOLORED CZARNY / BLACK SZARY / GREY BIAŁY / WHITE BEŻ / BEIGE BRĄZOWY / BROWN CZERWONY / RED RÓŻOWY / PINK POMARAŃCZOWY / ORANGE ŻÓŁTY / YELLOW ZIELONY / GREEN GRANATOWY / DARK BLUE NIEBIESKI / BLUE FIOLETOWY / VIOLET

AKTUALNE
Menu

Jaspis szary

Jaspis szary kula gładka ok. 10mm Jaspis szary kula gładka ok. 10mm
Producent: Kamieniołomy
Cena:

25,00 zł

zobacz więcej

Jaspis szary — piękne wybarwienie w kolorach natury

Każdy jaspis ma to do siebie, że widoczny na jego powierzchni wzór jest unikalny. Wybierając jaspis szary, który jest odmianą jaspisu obrazkowego, możesz podziwiać stworzone przez naturę obrazy utrzymane w różnych odcieniach szarości. 

Dostępne w naszej ofercie sznury z jaspisu szarego z kamieni o różnej wielkości, w różnym kształcie i wykończeniu, pozwolą na stworzenie oryginalnej biżuterii — będą przepięknie prezentować się w bransoletkach czy naszyjnikach. 

Jakie działanie magiczne przypisuje się jaspisowi szaremu?

Według opinii kamień ten ma właściwości ochronne, ponieważ pochłania otaczające nas złe energie. Sprzyja utrzymywania pozytywnych kontaktów z otoczeniem i łagodzeniu konfliktów. Dobrze sprawdzi się dla osób, które mają problem z utrzymaniem zdrowych relacji w rodzinie i zachowaniem wewnętrznej równowagi.

W sklepie Kamieniołomy.pl znajdziesz szeroki wybór kamieni — z pewnością któryś z nich szczególnie przyciągnie Twoją uwagę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium