Wyszukiwanie po kolorze

PERŁOWY / PEARL SREBRNY / SILVER STARE SREBRO / OLD SILVER JASNE ZŁOTO / LIGHT GOLD ZŁOTY / GOLD RÓŻOWE ZŁOTO / GOLD ROSE MIEDZIANY / COOPER PIRYTOWY / PYRITE GRAFITOWY / GRAPHITE BEZBARWNY / COLORLESS WIELOBARWNY / MULTICOLORED CZARNY / BLACK SZARY / GREY BIAŁY / WHITE BEŻ / BEIGE BRĄZOWY / BROWN CZERWONY / RED RÓŻOWY / PINK POMARAŃCZOWY / ORANGE ŻÓŁTY / YELLOW ZIELONY / GREEN GRANATOWY / DARK BLUE NIEBIESKI / BLUE FIOLETOWY / VIOLET

AKTUALNE
Menu

Opal różowy

Opal różowy — przepiękny kamień pozytywnych emocji

Opale szlachetne mają niezwykle piękny wygląd, który wynika ze zjawiska opalizacji, od którego pochodzi ich nazwa. Polega ono na załamywaniu, rozszczepianiu i odbijaniu światła na strukturach krzemionkowych obecnych wewnątrz kamienia, które daje efekt gry kolorowych wzorów. Opal różowy jest odmianą o delikatnym pastelowym zabarwieniu o różnym nasyceniu koloru. 

W naszym sklepie znajdziesz sznury opali różowych w różnych kształtach i rozmiarach, z których możesz stworzyć biżuterię — przepięknie będzie wyglądać na przykład dziewczęca bransoletka lub naszyjnik.

Jakie znaczenie magiczne przypisuje się opalowi różowemu?

Temu kamieniowi przypisuje się właściwości poprawiania samopoczucia i obniżania poziomu stresu. Nazywany jest kamieniem akceptacji — uważa się, że sprzyja pogodzeniu się z rzeczywistością i zachęca do tego, aby przestać się martwić. 

W asortymencie Kamieniołomy.pl dostępny jest szeroki wybór produktów, dzięki czemu z pewnością znajdziesz model, który Cię zachwyci. Zapraszamy do zakupów!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium