Wyszukiwanie po kolorze

PERŁOWY / PEARL SREBRNY / SILVER STARE SREBRO / OLD SILVER JASNE ZŁOTO / LIGHT GOLD ZŁOTY / GOLD RÓŻOWE ZŁOTO / GOLD ROSE MIEDZIANY / COOPER PIRYTOWY / PYRITE GRAFITOWY / GRAPHITE BEZBARWNY / COLORLESS WIELOBARWNY / MULTICOLORED CZARNY / BLACK SZARY / GREY BIAŁY / WHITE BEŻ / BEIGE BRĄZOWY / BROWN CZERWONY / RED RÓŻOWY / PINK POMARAŃCZOWY / ORANGE ŻÓŁTY / YELLOW ZIELONY / GREEN GRANATOWY / DARK BLUE NIEBIESKI / BLUE FIOLETOWY / VIOLET

AKTUALNE
Menu

Agat Szary

Agat szary — czym się wyróżnia?

Jest to minerał z grupy kwarców. Ma charakterystyczną budowę — składa się z wielu różnokolorowych warstw, które układają się w pasma, co daje każdemu kamieniowi wyjątkowy wygląd. Agat szary zdobią wstęgi utrzymane w barwach szarości — od niemal białych po antracytowe, z elementami odcieni brązu. Mnogość odcieni sprawia, że dostępne w sklepie Kamieniołomy.pl sznury agatów szarych pozwolą na stworzenie bardzo różnorodnej biżuterii.

Jakie właściwości ma agat szary?

Od zawsze kamieniom tym przypisuje się właściwości ochronne — przede wszystkim przed złą energią. Duże znaczenie ma też sprzyjanie utrzymywaniu wewnętrznej stabilności poprzez równoważenie energii. Tak więc uważa się, że minerał ten jest dobrym wyborem dla osób szukających harmonii i opanowania emocji.

W asortymencie sklepu Kamieniołomy.pl dostępne są sznury kamieni z agatem szarym. Możesz wybierać spośród kamieni w różnych kształtach i rozmiarach. Sprawdź naszą ofertę — z pewnością znajdziesz coś dla siebie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium