Wyszukiwanie po kolorze

PERŁOWY / PEARL SREBRNY / SILVER STARE SREBRO / OLD SILVER JASNE ZŁOTO / LIGHT GOLD ZŁOTY / GOLD RÓŻOWE ZŁOTO / GOLD ROSE MIEDZIANY / COOPER PIRYTOWY / PYRITE GRAFITOWY / GRAPHITE BEZBARWNY / COLORLESS WIELOBARWNY / MULTICOLORED CZARNY / BLACK SZARY / GREY BIAŁY / WHITE BEŻ / BEIGE BRĄZOWY / BROWN CZERWONY / RED RÓŻOWY / PINK POMARAŃCZOWY / ORANGE ŻÓŁTY / YELLOW ZIELONY / GREEN GRANATOWY / DARK BLUE NIEBIESKI / BLUE FIOLETOWY / VIOLET

AKTUALNE
Menu

Agat Pasiasty

Agat larimarowy kula fasetowana ok. 4mm Agat larimarowy kula fasetowana ok. 4mm
Producent: Kamieniołomy
Cena:

29,00 zł

zobacz więcej

Jak wygląda agat pasiasty?

Jest to piękny i ciekawy kamień. Jak każdy agat charakteryzuje się wielowarstwową strukturą, ale w tym przypadku powierzchnia pokryta jest paskami układającymi się na kształt wstęgi. Możesz wybrać neutralny kolor taki jak szary, czarny lub brązowy, ale także bardziej żywe odcienie jak niebieski czy fioletowy. Sznur będzie pięknie wyglądał jako naszyjnik czy bransoletka, ale może posłużyć również do wyrobu własnej biżuterii. 

Właściwości agatu pasiastego — jakie się mu przypisuje?

Uważa się, że kamień ten uzdrawia umysł i ciało, ponieważ pomaga koić nerwy i zapewnia stabilność emocjonalną oraz bezpieczeństwo, chroniąc przed wpływem negatywnej energii. Według wierzeń sprzyja pozbywaniu się czarnych myśli, poprawie pamięci i zachowaniu wewnętrznej równowagi, a jego energia uwalnia się powoli i stopniowo, prowadząc do osiągnięcia szczęścia, dlatego warto nosić go przez dłuższy czas. 

 

W naszej szerokiej ofercie z pewnością znajdziesz kamienie odpowiednie dla siebie. Zachęcamy do zakupów w sklepie Kamieniołomy.pl!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium