Wyszukiwanie po kolorze

PERŁOWY / PEARL SREBRNY / SILVER STARE SREBRO / OLD SILVER JASNE ZŁOTO / LIGHT GOLD ZŁOTY / GOLD RÓŻOWE ZŁOTO / GOLD ROSE MIEDZIANY / COOPER PIRYTOWY / PYRITE GRAFITOWY / GRAPHITE BEZBARWNY / COLORLESS WIELOBARWNY / MULTICOLORED CZARNY / BLACK SZARY / GREY BIAŁY / WHITE BEŻ / BEIGE BRĄZOWY / BROWN CZERWONY / RED RÓŻOWY / PINK POMARAŃCZOWY / ORANGE ŻÓŁTY / YELLOW ZIELONY / GREEN GRANATOWY / DARK BLUE NIEBIESKI / BLUE FIOLETOWY / VIOLET

AKTUALNE
Menu

Jaspis Obrazkowy

Jaspis obrazkowy kula fasetowana ok. 12mm Jaspis obrazkowy kula fasetowana ok. 12mm
Producent: Kamieniołomy
Cena:

49,00 zł

zobacz więcej
Jaspis obrazkowy patyczek ok. 4x13mm Jaspis obrazkowy patyczek ok. 4x13mm
Producent: Kamieniołomy
Cena:

25,00 zł

zobacz więcej

Jaspis obrazkowy — czemu zawdzięcza swoją nazwę?

Uważa się, że w wyglądzie tego kamienia zapisany jest obraz historii ziemi. Wiele osób dostrzega w nim odzwierciedlenie pejzaży i krajobrazów przyrodniczych, stąd wzięła się właśnie jego nazwa nawiązująca do obrazu. Widoczne w strukturze kamienia wzory są zasługą procesów zachodzących na przestrzeni tysięcy lat, dlatego każdy jaspis ma unikatowy wygląd. 

Kamień ten utrzymany jest w naturalnej kolorystyce brązów i beżów, dlatego sprawdzi się doskonale dla miłośników biżuterii w barwach ziemi. W ofercie sklepu Kamieniołomy.pl znajdziesz sznury jaspisów w różnych wielkościach, kształtach i wykończeniu

Jakie właściwości przypisuje się jaspisowi obrazkowemu?

Uważa się, że sprzyja on osiąganiu równowagi i nawiązywaniu kontaktu z naturą oraz wspiera kreatywność i pomaga wykorzystywać talenty, dlatego sprawdzi się dla osób, które wykonują zawody związane ze sztuką. 

W naszej szerokiej ofercie z pewnością znajdziesz kamienie odpowiednie dla siebie. Zachęcamy do zakupów w sklepie Kamieniołomy.pl!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium